Kontakt

Wydawca:

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK sp. j.
60-587 Poznań
ul. Szczęsna 10
tel./fax   (61) 852 08 94
tel.        (61) 851 92 41
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

Prezes wydawnictwa:

Wiesław Generalczyk

Dyrektor Zarządzający:


Wojtek Generalczyk
tel.: (61) 851 37 55
email: wojtekg@poradnikhandlowca.com.pl

Kasino online działa w Internecie. Posiada stronę internetową na której możesz grać za darmo lub na pieniądze. Chcąc wygrywać gotówkę i korzystać z oferty bonusowej musisz założyć konto i dokonać wpłaty pieniędzy/depozytu.

 

Dział sprzedaży

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży
Małgorzata Siuda
tel.: (61) 852 51 41
email: malgorzatas@poradnikhandlowca.com.pl

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży
Anita Kubiak
 
tel.: (61) 855 73 17
email: anitak@poradnikhandlowca.com.pl

Katarzyna Generalczyk
tel.: 530 087 087
tel.: (61) 851 37 03
email: kasiak@poradnikhandlowca.com.pl

Justyna Wojciechowska
tel.: (61) 850 19 33
email: justynaw@poradnikhandlowca.com.pl

Patryk Łusiewicz
email: patrykl@poradnikhandlowca.com.pl

 

 

Redakcja

Redaktor Naczelny "Poradnika Handlowca":
Nikodem Pankowiak
email: nikodemp@poradnikhandlowca.com.pl

Redaktor Naczelny "Poradnika Restauratora":
Heidi Handkowska
email: heidih@poradnikhandlowca.com.pl

Redaktor
Olga Tylińska
email: olgat@poradnikhandlowca.com.pl

Redaktor
Beata Woźniak
email: beataw@poradnikhandlowca.com.pl

Stała współpraca
Urszula Wszelaka 
(redaktor oddział Warszawa)
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

 

Dział Administracji i Marketingu

Dyrektor Administracji i Marketingu:
Zbyszko Zalewski

email: zbyszkoz@poradnikhandlowca.com.pl

Szef Marketingu:
Katarzyna Mikołajczak
email: kasiam@poradnikhandlowca.com.pl

Kierownik Biura
Maria Leśniewska
tel.: (61) 855 70 66
email: marial@poradnikhandlowca.com.pl

Kierownik Administracyjno - Techniczny:
Krzysztof Napieralski

email: krzysztofn@poradnikhandlowca.com.pl

 

Poradnik Handlowca Poradnik Handlowca Poradnik Handlowca

 

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK jest wydawcą "Poradnika Handlowca", "Poradnika Restauratora" oraz "Handlowca".

Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK sp. j.
60-587 Poznań, ul. Szczęsna 10

tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl